Hodnocení fotek na Badoo.comCelkem běžnou součástí většiny internetových seznamek bývá hodnocení jednotlivých fotografií. Jinak tomu není ani na Badoo.com, kde také můžete fotky ostatních uživatelů hodnotit. Fotku oznámkujeme tak, že v jejím pravém dolním rohu klikneme na Ohodnotit tuto fotku a následně ji hodnotíme hvězdičkami a to od jedné do deseti – s tím, že jedna hvězdička znamená nejhorší a deset hvězdiček naopak nejlepší hodnocení. Pokud chceme, aby ostatní uživatelé Badoo.com mohli hodnotit i naše fotky, musíme i my hodnotit fotky ostatních lidí – platí, že čím víc fotek ohodnotíme, tím více budou naše fotky známkovat i ostatní. První fotka, kterou na Badoo.cz vložíme, bývá ohodnocena do 15 minut po jejím vložení a abychom mohli mít oznámkovány i ostatní fotky na našem profilu, musíme ohodnotit minimálně 50 jiných fotografií.

Badoo přihlášení je velmi snadné a zabere vám jen pár chvil. Jednou z nejlepších seznamek na českém internetu je v současnosti Badoo seznamkaBadoo.cz to je chat, rande a seznámení s více než 234 miliony lidí.

Badoo.com a seznamovací hra Setkání

Seznamovací hra s názvem Setkání je jednou ze základních a nejdůležitějších funkcí sociální sítě Badoo.com. Jejím principem je to, že Badoo nám nabízí fotky těch uživatelů, kteří mají stejné zájmy jako my a my se pak můžeme jedním kliknutím rozhodnout, jestli se s daným uživatelem chceme seznámit nebo ne. Odkaz na seznamovací hru Setkání najdeme v horní části stránky, mezi odkazy Lidé v okolí a Zprávy. Po kliknutí na tento odkaz se nám hned zobrazí první fotka uživatele, který by nás mohl zajímat a my si můžeme vybrat vždy ze tří možností – Ano, Možná a Ne. Pokud chceme změnit parametry vyhledávání, stačí kliknout na ozubené kolečko, které je v pravém horním rohu tohoto okna a můžeme nastavit jiná kritéria. Pokud chceme zjistit, kteří uživatelé u naší fotky klikli na možnost Ano nebo Možná, zjistíme to v sekci Chce mě poznat. Abychom se však do této sekce dostali, musíme mít aktivovanou Super Moc, která je ale placenou službou.

Facebook je jedna z pěti nejnavštěvovanějších stránek na celém světě. Facebook.com má nyní přes miliardu aktivních uživatelů. Badoo přihlášení je tedy velmi jednoduché a rychlé.

Placené funkce na Badoo.com

Jak už jsme si řekli, základní používání služby Badoo seznamka je zdarma a nemusíme za něj nic platit. Pokud však chceme využít všech výhod této velké sociální sítě a využívat ji opravdu naplno – a tím také zvýšit šance na seznámení – stojí za to zaplatit si některé speciální funkce. Hlavní takovou funkcí, díky které pro nás bude Badoo seznamka ještě zábavnější a užitečnější, je Super Moc. Super Moc si můžeme aktivovat buď pomocí smsky a nebo ji zaplatit platební kartou, resp. přes PayPal. Odběr této funkce si můžeme zaplatit na jeden, tři, šest nebo dvanáct měsíců, případně si ji vyzkoušet i na kratší dobu. Mezi funkce Super Moci patří nejen to, že uvidíme kteří uživatelé u naší fotky klikli na to, že se s námi chtějí seznámit, ale také např. neviditelný režim, možnost nastavení jiného pozadí na profilu, možnost kontaktovat nově zaregistrované uživatele jako jedni z prvních a další skvělé funkce. Super Moc si můžeme aktivovat nejen u klasické verze pro počítače a notebooky, ale i u mobilních aplikací pro smartphony. Zrušit odběr pak můžeme snadno v nastavení plateb.

Osudová seznamka Štěstí pro nezadané muže a ženy z České republiky.Rozdíl mezi Badoo.com a Facebookem

Vzhledem k tomu, že stránky Badoo.com řadíme mezi sociální sítě, nabízí se tak srovnání s největší a nejoblíbenější sociální sítí na světě, s Facebookem. Hlavní a největší rozdíl mezi Badoo.com a Facebookem spočívá v tom, že zatímco Facebook je primárně určený k tomu, abychom si tam přidávali do přátel výhradně lidi, které už známe, Badoo.com je naopak určeno k seznamování se s novými lidmi. Dalším rozdílem je to, že zatímco na Facebooku můžeme dělat spoustu věcí, chatovat, volat si přes webkameru, sdílet fotky a videa, hrát online hry, používat nejrůznější aplikace atd., tak na Badoo.com je těch možností podstatně méně. Rozdílné je i grafické zpracování obou stránek – zatímco Badoo je více barevné a je postavení hlavně na fotkách uživatelů, Facebook je laděný do modré barvy a jeho prostředí vypadá úplně jinak, jsou v něm i reklamy atd. Velký rozdíl je i v množství zaregistrovaných lidí – zatímco na Badoo.com je jich něco přes 180 milionů, tak na Facebooku je v tuto chvíli už více než miliarda aktivních uživatelů z celého světa.

Rande.cz je jedna z největších seznamek v ČR.

Badoo.com na mobilech

Sociální síť Badoo.cz můžeme používat nejen na svých osobních počítačích nebo noteboocích, ale také na tabletech a mobilních telefonech. Je jedno, jestli máme nejnovější typ smartphonu nebo starší mobil, stačí aby náš telefon měl možnost připojení na internet. Pro tzv. hloupé mobily, které nemají operační systém je k dispozici odkaz m.badoo.com, přes který se můžeme připojit na tuto síť. Pro chytré mobily s operačními systémy Android, iOS, Windows Phone nebo Blackberry pak existují samostatné aplikace, které si můžeme do svého telefonu stáhnout a to buď v příslušných obchodech (Google Play, iTunes, Windows Phone Store, App World) nebo můžeme využít odkazuhttp://badoo.com/mobile/, zadat číslo našeho mobilu a nechat si poslat odkaz ke stažení. Všechny aplikace jsou samozřejmě zcela zdarma.

Aplikace Badoo Desktop

Pokud používáme Badoo na klasickém počítači s operačním systémem Windows nebo Mac, může se nám hodit aplikace Badoo Desktop. Tato aplikace má dvě základní funkce – jednak díky ní budeme dostávat oznámení o nových zprávách, návštěvnících našeho profilu a komentářích a kromě toho díky ní budeme moci vyhledat uživatele, kteří jsou v našem nejbližším okolí a budeme vědět, kdo je právě v tuto chvíli online. Badoo Desktop si můžeme zdarma stáhnout na adrese http://badoo.com/desktop/. Samotná instalace této aplikace je velmi rychlá a neměla by zabrat více než jednu minutu.

Profily sítě Badoo.com na ostatních sociálních sítích

Sociální síť Badoo.com má svoje profily i na ostatních sociálních sítích, kde svoje fanoušky informuje o novinkách a různých zajímavostech. Profil služby Badoo.com tak najdeme na Facebooku, Twitteru, Google+, YouTube i Flickru. Facebookový profil Badoo.com nalezneme pod odkazem https://www.facebook.com/badoo a Badoo zde pravidelně informuje o novinkách, jsou zde odkazy na různé aplikace, zajímavosti atd. Stránka má více než osm milionů fanoušků a je pravidelně aktualizovaná. Oficiální účet Badoo na Twitteru najdeme na adrese https://twitter.com/Badoo a i zde Badoo seznamka přináší aktuální novinky, zajímavosti a odkazy. Pokud máme účet na Googe+ a chceme si do svých kruhů přidat i Badoo.com, můžeme tak učinit pod odkazem https://plus.google.com/+badoo. Na YouTube má Badoo svůj oficiální profil na adrese http://www.youtube.com/badoo a konečně na Flickru si Badoo najdeme, když do našeho internetového prohlížeče zadáme odkaz http://www.flickr.com/photos/badooofficial/.

Pravidla komunity Badoo.com

Stejně jako ostatní sociální sítě, i Badoo seznamka má svoje pravidla, která je nutné dodržovat, pokud nechceme aby nám smazali náš účet. Mezi ty základní pravidla patří to, že Badoo.com je výhradně pro dospělé uživatele, takže se na něj smí registrovat pouze osoby starší 18 let. Na Badoo.com je také zakázáno obtěžovat ostatní uživatele této sítě, nahrávat porno nebo nevkusné fotky, jakékoliv spamování nebo zasílání řetězových zpráv a samozřejmě veškeré nelegální činnosti. Mezi doporučená pravidla na Badoo.com patří také, aby uživatelé na tento server umísťovali pouze vlastní fotky nebo fotky na která mají autorská práva. V případě, že uživatel pravidla Badoo.com nedodržuje, řeší se to obvykle nejdříve varováním – pokud však porušování pravidel nadále trvá, může to vést až k úplnému smazání takového profilu. K podrobným pravidlům a podmínkám užívání sítě Badoo.com se pak uživatelé dostanou po najetí myší na odkaz Nápověda, který je umístěn v pravém dolním rohu stránky. Pod nápovědou je také podrobný popis všech funkcí Badoo, odpovědi na nejčastější otázky atd.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Badoo a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!